Kurs toczenia drewna dla średnio zaawansowanych

Kurs toczenia drewna dla średnio zaawansowanych opiera się na wiedzy jaka jest przekazywana podczas kursów toczenia drewna dla początkujących. Zarówno teoria, jaki i praktyczne techniki toczenia drewna bazują na umiejętnościach, jakie kursant powinien już posiadać na poziomie średnio zaawansowanym. Program kursu zawiera unikatowy zakres, niezbędny do dalszego rozwoju każdej osoby toczącej drewno. Szczególny naciski położono na poprawę jakości toczonych produktów oraz szeroko pojęty temat suszenia drewna do toczenia z opisem budowy własnej suszarni do drewna, którą możesz zbudować u siebie w warsztacie. Udział w kursie toczenia drewna dla początkujących nie jest warunkiem uczestnictwa w tym kursie, jednakże podstawowe techniki pracy przy tokarce do drewna oraz podstawowa teoria nie będą omawiane.

Kursy toczenia drewna dla średniozaawansowanych

Kurs toczenia drewna dla średnio zaawansowanych – cena

W ramach kursu otrzymujesz dostęp do w pełni wyposażonego stanowiska do toczenia drewna, drewno przygotowane do ćwiczeń oraz wykonania gotowego produktu, kawa, ciacho, woda oraz solidny obiad zapewniający zapas siły na czas trwania kursu. Wychodzisz ze sporą dawką wiedzy, nowymi doświadczeniami w toczeniu drewna oraz własnoręcznie wykonanym produktem.

Dla Kursantów istnieje możliwość uzyskania rabatu na asortyment marki Record Power w wysokości 5% od cen dystrybutora – Agencji AMK.

Cena: 990 zł

Kursy toczenia drewna dla średnio zaawansowanych – wolne terminy

Aktualnie przyjmuję zapisy na:

  • 8.06.24
  • 29.06.24
  • 13.07.24
  • 27.07.24
  • 31.08.24

Chcesz się dowiedzieć więcej lub zapisać pisz na stolarnia@szocinski.pl

Kurs toczenia drewna Poznań / Wielkopolska

Lokalizacja: Wielkopolska, okolice Poznania, około 15 km w kierunku Obornik