indywidualny kurs toczenia drewna
Kursy toczenia w drewnie

Indywidualny kurs toczenia drewna Wielkopolska

Każdy kurs toczenia to dla mnie osobista przyjemność płynąca z nauczania innych, ale również jest to wyzwanie: wyzwanie dopasowania programu kursu, technik toczenia, sposobów ostrzenia noży i dłut do toczenia drewna itp. do potrzeb kursanta. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego rolą instruktora jest bieżące modyfikowanie przedstawianych treści do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań kursanta.

indywidualny kurs toczenia drewna

Samo stanowisko przeznaczone do nauki toczenia drewna, składające się m.in. z tokarki do toczenia drewna oraz zestawu noży i dłut, też wymaga innego podejścia, ponieważ są to inne narzędzia do toczenia, niż te używane na co dzień. Oczywiście sam kursant również może oczekiwać 100% koncentracji na swojej osobie, co gwarantuje jeszcze lepsze rezultaty kursu toczenia.

kurs toczenia drewna poznań

W tym celu powstała oferta indywidualnych kursów toczenia drewna. Zakres i program kursu ustalany jest indywidualnie, a sam kurs jest realizowany specjalnie dla jednego kursanta. Oczywiście nie wyklucza to możliwości realizacji programu jednego z oferowanych kursów np. kursu toczenia drewna dla początkujących, ale instruktor poświęca wówczas czas tylko temu jednemu kursantowi.

Prezentowane zdjęcia pochodzą właśnie z takiego kursu, gdzie kursantka toczy swoją pierwszą w życiu miskę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź zakładkę kursy toczenia lub pisz na stolarnia@szocinski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *